אירועים קרובים ולוח פעילויות תיאור תמונה

קורסי קיץ מקוונים

בשבועות הקרובים פותחת שלושה קורסים מקוונים בשיטת Zhineng צ'י גונג. כל אחד מהקורסים הוא הזדמנות להיכרות מעמיקה יותר עם עצמנו, להשיל שכבות ואבק שהצטבר במהלך השנים. ללמוד להתחבר ולהפעיל את אנרגיית החיים, הבריאות והשמחה שבתוכנו.

זוהי עבודה בקבוצה סגורה, שמאפשרת לכל אחד וגם לקבוצה לעבור תהליך משמעותי. בהמשך הפרטים בקיצור, מי שמעוניין לקבל מידע נוסף על קורס ספציפי, מוזמן לכתוב לי.

כל קורס הוא בן 12 מפגשים מקוונים של שעה וחצי. זוהי עבודה בקבוצה סגורה, שמאפשרת לכל אחד וגם לקבוצה לעבור תהליך משמעותי. ההקלטות של השיעור נשלחות לתלמידים אחרי כל שיעור ותומכות בתרגול בייתי.

ביום חמישי 16.7, 8:30 – 10:00 קורס על הסדרה: " להניף את הצ'י מעלה למזוג את הצ'י מטה"- עבודה על כניסה והעמקת הנוכחות ברמה האנרגטית, לצד טיפוח תנועת החילופין של הצ'י ביננו לבין היקום.

ביום שני, 3.8, 17:00 –  18:30 קורס מתקדמים על צלילים מרפאים – עבודה קולית עם התדרים האנרגטיים של היקום והאיברים הפנימיים, לחיזוק החיבור בין שמיים לארץ.                                                                          

ביום רביעי, 12.8, 17:00 – 18:30 קורס על הסדרה לעורר את החיוניות – עבודה עמוקה ואינטנסיבית על מערכת השלד והעצבים, להשבת החיבור הטבעי והפשוט לגוף, לבריאות ולשמחה.    

למי מיועד: הקורסים מתאימים למתחילים ומתקדמים. עבור מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הצ'י גונג יקנו בסיס שיקל ויאיץ את ההתקדמות וההבנה בהנעת הצ'י. עבור בעלי ניסיון זוהי אפשרות לדיוק וכניסה עמוקה יותר לעבודה האנרגטית -תודעתית.

העלות:

900 שקלים, לקורס מקוון של שלושה חודשים – שנים עשר שיעורים שבועיים של שעה וחצי, כולל הקלטות של השיעורים לתמיכה בתרגול ביתי.

1200 שקלים לשני קורסים של שלושה חודשים – 2 שיעורים שבועיים של שעה וחצי, כולל הקלטות של השיעורים לתמיכה בתרגול ביתי. מי שרוצה מוזמן להצטרף לקורס השלישי ללא תוספת תשלום.

600 שקלים להקלטות קורס, ללא השתתפות בשיעורי הזום אונליין.

לפרטים והרשמה: ענבל   0547729477  Inbalr8@gmail.com

צור קשר

צ'י גונג רפואי

כתובת: כיכר היל 3 תל אביב

טלפון: 0547729477 | דואל: inbalr8@gmail.com

לצפיה באתרים נוספים בתחום :

מינג טונג | Dao Heart

Tivonet | עריכה: נעם רז